Archiv článků

15. 3. 2020

Vážení hosté, vzhledem k vzniklé situaci je náš hotel až do odvolání uzavřen. Připravili jsme pro Vás informace, jak postupovat v současné situaci v souvislosti s naší nabídkou služeb.


12. 3. 2020

Termální park TERMÁLY LOSINY

Vážení příznivci termálních lázní, dle nařízení vlády České republiky ze dne 12. 3. 2020 uzavíráme od 13. 3. 2020 termální bazény až do odvolání.


1. 3. 2020

Lesní obora pod hotelem DIANA

Jaro v Jeseníkách je ideálním obdobím pro turisty, cyklisty, milovníky relaxace, ale také dobrého jídla. Připravili jsme pro Vás několik tipů, jak si užít báječnou jarní dovolenou a přitom regenerovat organismus a dobít potřebnou...


10. 2. 2020

Prožijte se svými dětmi aktivní Velikonoce a přijeďte k nám do wellness hotelu DIANA na rodinný Velikonoční pobyt. Děti si užijí dny plné zábavy a vy si dopřejete báječný a zasloužený relax.


9. 10. 2019

Titulní strana katalogu ROYAL SPA na rok 2020

Vážení příznivci našeho Wellness hotelu DIANA Velké Losiny. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do hotelu rádi vracíte. Pro Vás, kteří náš hotel znají, ale i pro ty, kteří naše pobyty ještě neobjevili,...


30. 9. 2019

Využijte platbu kartou on-line

Vážení přátelé, jedním z našich hlavních cílů je poskytované služby vám, našim zákazníkům, neustále zlepšovat a modernizovat. Přinášíme vám proto NOVINKU v podobě platby kartou při rezervaci vašeho pobytu on-line. Spustili...


20. 8. 2019

15 % sleva do restaurace hotelu DIANA

Přemýšlíte o tom, že byste si na víkend nebo ve všedním dnu přijeli odpočinout do termálního parku TERMÁLY LOSINY? Pak Vám doporučujeme nevyhazovat účtenku ze vstupu! Nabízíme Vám skvělou 15 % slevu do restaurace Wellness hotelu DIANA.


14. 5. 2019

Významné evropské ocenění pro kosmetiku Thermelove®

Je nám velkou ctí, podělit se s Vámi o radost, že sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE®, která obsahuje sirnou termální vodu z lázní Velké Losiny, byla oceněna na letošní konferenci Evropského svazu lázní v Chorvatsku.


31. 1. 2019

Náš wellness hotel je ideální pro firemní akce, školení, to vše propojeno s relaxací

Náš wellness hotel Diana ve Velkých Losinách je oblíben pro pořádání firemních akcí, školení, ale také pestrých teambuildingů. Propojte u nás firemní konferenci s báječnou večerní relaxací a wellness. To vše v malebném prostředí...


15. 8. 2018

Známá modelka, česká herečka a moderátorka  Eva Decastelo k nám v polovině července opět zavítala na relaxační pobyt. Se svou rodinou si užívala nejen Wellness hotel DIANA, ale také  termální park TERMÁLY LOSINY.