Archiv článků

9. 5. 2024

Děti si u nás mohou užít moře zábavy ve vodě

Léto je tady co nevidět a pokud ještě zvažujete, co během prázdnin podniknout, zveme Vás do Velkých Losin


24. 4. 2024

Chřest může být vynikající přílohou i hlavním chodem

Chřest je nadčasová zelenina, kterou si v českých kuchyních oblíbilo stále více hospodyněk. Krom toho, že je nesmírně zdravý, má dokonce i afrodiziakální účinky. Přijďte jej ochutnat z rukou mistrů kuchařů a zavítejte k nám na...


10. 4. 2024

Wellness hotel Diana nabízí vynikající podmínky pro cykloturistiku

 Wellness hotel DIANA se nachází na naučné cyklotrase, která vede po místech spjatých s čarodějnickými procesy, pro které jsou typické právě Velké Losiny.


21. 3. 2024

Význam životadárné vody tradičně připomíná 22. březen, Světový den vody. Voda je pro lázně jeden z hlavních pilířů a její blahodárné účinky se využívají již po staletí formou koupelí, inhalací, pitné kúry. Naše společnost...


26. 2. 2024

Procházky v přírodě patří k ideálnímu jarnímu pohybu

Jaro láká každého z nás svou typickou atmosférou a vůní. Příroda se probouzí, vše pučí a kvete a nám se do krve vlévá nová energie. Probuďte ji v našem wellness hotelu DIANA ve Velkých Losinách a buďte připraveni na jaro. 


28. 11. 2023

Ve světe wellnessu se nám představuje inovativní prvek, který bude měnit zážitek z relaxace v našem hotelu. Suchá vana přinášejí do našeho wellness centra moderní přístup, spojující úsporu vody s elegantním designem.


9. 2. 2023

S potěšením Vám oznamujeme, že náš Gel na akné THERMELOVE zvítězil v kategorii speciální péče o pleť v soutěži Kosmetické hvězdy 2022 a získal cenu redakce Proženy.cz.


29. 11. 2022

Katalog lázeňských a relaxačních pobytů ROYAL SPA

Katalog nejoblíbenějších pobytů si můžete prohlédnout z pohodlí domova a přes online rezervační systém si objednat lázně za ceny platné od 1. 1. 2023.


14. 9. 2022

Vzhledem nepřízni počasí zavíráme k 16. 9. 2022 venkovní areál termálního parku TERMÁLY LOSINY.


16. 6. 2022

TERMÁLNÍ PARK

Termální park ve Velkých Losinách, který nabízí relaxační a regenerační vodní svět, bazény napouštěné přírodní termální vodou. Unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Nabízí vám devatero termálních...