Archiv článků

23. 10. 2020

Wellness hotel DIANA Velké Losiny v Jeseníkách

V důsledku nařízení vlády je Wellness hotel DIANA Velké Losiny až do odvolání uzavřen. Připravili jsme pro Vás informace, jak postupovat v současné situaci v souvislosti s naší nabídkou služeb.


6. 10. 2020

Relaxační koupel

Užijte si dovolenou v hotelu DIANA Velké Losiny se státním příspěvkem ve výši 4 000 Kč. Nabízíme volné termíny od 1. listopadu do 20. prosince 2020.


1. 10. 2020

Titulní strana celoročního katalogu ROYAL SPA 2021

Vážení příznivci lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA, připravili jsme katalog nejžádanějších celoročních pobytů a spustili možnost online rezervace na rok 2021. Katalog si můžete prohlédnout z pohodlí Vašeho domova.


31. 8. 2020

Tradiční pokrmy z lesních hříbků, zvěřiny a telecího masa

Zavítejte do naší vyhlášené restaurace ve Wellness hotelu DIANA oceněnou certifikátem Czech Specials a ochutnejte podzimní gurmánské menu z rukou mistrů kuchařů od 3. 9. do 31. 10. 2020.


6. 8. 2020

Vynikající česká kuchyně oceněná Czech Specials

Naše služby se snažíme stále zdokonalovat. Získáním certifikátu Czech Specials se stala naše restaurace ve Wellness hotelu DIANA místem, kde dobře vaříme českou kuchyni a celkově pokytujeme kvalitní služby.


1. 6. 2020

Ředitelka charitativní organizace Korunka pomáhá Veronika Záhorská se svými kolegy

Wellness hotel DIANA Velké Losiny jako člen skupiny ROYAL SPA již více než 15 let podporují neziskovou organizaci KORUNKA POMÁHÁ a její charitativní projekty. Jsme dlouholetým hlavním partnerem a KORUNCE každoročně pomáháme jak finančně,...


28. 5. 2020

Termální park Velké Losiny

TERMÁLY LOSINY se právem řadí na přední příčky návštěvnosti Olomouckého kraje. Díky Vám a Vaší podpoře se TERMÁLY LOSINY v rámci výzkumu návštěvnosti turistických cílů v České republice umístily jako 3. nejnavštěvovanější...


13. 5. 2020

Členské karty ROYAL SPA FAMILY

Relaxace, pravidelný odpočinek a zdravá strava a pohyb vede k udržení či zlepšení zdraví. Proto pečujte pravidelně o své zdraví v našem Wellness hotelu DIANA Velké Losiny za zvýhodněné ceny a zajímavé bonusy.


9. 10. 2019

Titulní strana katalogu ROYAL SPA na rok 2020

Vážení příznivci našeho Wellness hotelu DIANA Velké Losiny. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do hotelu rádi vracíte. Pro Vás, kteří náš hotel znají, ale i pro ty, kteří naše pobyty ještě neobjevili,...


30. 9. 2019

Využijte platbu kartou on-line

Vážení přátelé, jedním z našich hlavních cílů je poskytované služby vám, našim zákazníkům, neustále zlepšovat a modernizovat. Přinášíme vám proto NOVINKU v podobě platby kartou při rezervaci vašeho pobytu on-line. Spustili...