Využijte prostory hotelu Diana pro firemní akci

31. 1. 2019 -

Náš wellness hotel Diana ve Velkých Losinách je oblíben pro pořádání firemních akcí, školení, ale také pestrých teambuildingů. Propojte u nás firemní konferenci s báječnou večerní relaxací a wellness. To vše v malebném prostředí podhůří Jeseníků

Náš wellness hotel je ideální pro firemní akce, školení, to vše propojeno s relaxací
Náš wellness hotel je ideální pro firemní akce, školení, to vše propojeno s relaxací

Konferenční prostory i výtečné menu

Náš wellness hotel Diana ve Velkých Losinách disponuje 4 konferenčními místnostmi s celkovou kapacitou150 osob. Uspokojíme potřeby Vaší společnosti a umožníme Vám uspořádat u nás profesionální firemní akci na vysoké úrovni. Samozřejmostí je zajištění stravy po celou dobu Vaší akce, naše hotelová kuchyně je vyhlášená svou čerstvost, chutností a vysokou gastronomickou úrovní. Tým našich kuchařů sází vždy na sezónní suroviny a je připraven připravit Vám menu na míru dle Vašich požadavků

Po práci relaxaci a zábavu

Strategická poloha wellness hotelu Diana a hotelové služby umožňují uspořádat Vaší firemní akci do sebemenších detailů. Díky našim wellness službám si Vaši zaměstnanci a partneři užijí po pracovním programu dokonalou relaxaci a wellness. Ať už v našem hotelu nebo v nedalekém unikátním termálním parku Termály Losiny, ve kterém poznáte, co znamená pravá relaxace. Základem pojetí našeho termálního parku je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny a jejich relaxační účinek. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Speciální nabídka

Využijte našich služeb v měsíci Únor či Březen a obdržíte od nás konferenční prostory zcela ZDARMA.

Zajímavé výlety po okolí

Velké Losiny se nachází v nádherné krajině podhůří Jeseníků. Máte zde mnoho možností výletů nebo exkurzí po zajímavých místech regionu. Díky tomu se Vaše firemní akce stane pestrou a interaktivní pro Vaše zaměstnance nebo partnery. Z řady turistických cílů vybíráme jako tip:

VODNÍ ELEKTRÁRNA DLOUHÉ STRÁNĚ

1. května začínají exkurze na horní nádrž. Tato přečerpávací vodní elektrárna se v roce 2005 zařadila mezi 7 největších divů České republiky. Od roku 2010 je horní nádrž přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně přístupná šestisedačkovou lanovkou z blízkého lyžařského areálu Kouty. Lanovka vás vyveze 4,5 km pod horní nádrž. K ní se potom dostanete pěšky, na kole nebo využitím minibusu, který tam jezdí kyvadlově. Nově je přístupná 2,5 km trasa lesem po červené, která vede až na korunu horní nádrže.

ZÁMEK VELKÉ LOSINY

Je jednou z nejkrásnějších ukázek moravské renesanční architektury. Temnou stránkou zámku je, že v 17. století neblaze proslul čarodějnickými procesy.

RUČNÍ PAPÍRNA VELKÉ LOSINY

Unikátní areál významné technické památky, která zejména z pohledu více jak čtyřsetleté kontinuity tradiční ruční papírenské výroby nemá v oblasti střední Evropy obdoby, byl v roce 2001 vládou České republiky prohlášen národní kulturní památkou.

MINIKÁRY KAREŠ

V nedalekém ski areálu Kareš nabízíme zážitky na horských minikárách, horských koloběžkách nebo letních lyžích. Na kopec vás vyveze vlek a odtud již musíte sami, ale rozhodně se nebudete nudit. Každý si může individuálně zvolit rychlost jízdy, jaká mu bude vyhovovat. 

 

Kontaktujte nás pro více informací a možnosti rezervace termínu.

info@diana-losiny.cz, 725 897 834.

Těšíme se na Vás.