UŽIJTE SI BAREVNÝ PODZIM VE WELLNESS HOTELU DIANA

14. 10. 2019 -

Jak se udržet v dobré náladě a připravit se na dlouhé zimní večery? Krásná příroda, lehká turistika, a hlavně klid na čerstvém vzduchu v podhůří Jeseníků.

Poznejte turistické trasy v podhůří Jeseníků
Poznejte turistické trasy v podhůří Jeseníků

Pokud by se vám to přece jenom zdálo málo, nabízíme ještě koupání v termálních bazénech v lázních Velké Losiny, které zlepšuje fyzickou kondici, přispívá k úlevě kloubů a svalů a šetří srdce. Mohli bychom říct, že takový příjemný odpočinek v krásném prostředí s využitím léčivých pramenů propojuje vše, co lidé v podzimním období potřebují, aby prožili zimu bez únavy a v dobré náladě.

Skvělý tip na podzimní relax

Pokud patříte mezi milovníky hor a turistiky, krásných výhledů a naprostého klidu, doporučujeme pobyt ve Wellness hotelu DIANA. Hotel DIANA je součástí TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny, nachází se cca 1,5 km od lázeňského areálu na okraji lesa s výhledem na hřebeny Jeseníků. Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou a je určen pro aktivní dovolenou s nádechem relaxace a odpočinku. Součástí hotelu je také restaurace s pestrou nabídkou výborných pokrmů. Skvělé wellness centrum, výborná kuchyně, turistika, množství cyklotras s různou náročností, ale také podzimní barvy hladící duši a odbourávající stresy. „Již dávno je prokázáno, že právě stresy jsou jednou z významných příčin snížení imunity," říká MUDr. Milena Dědičová, vedoucí lékařka TERMÁLNÍCH LÁZNÍ.

Velké Losiny mohou nabídnout ještě mnohem víc

Podzimní počasí přímo vybízí k tomu vyrazit do přírody a na výlety. K zasloužené relaxaci a odpočinku mohou Velké Losiny nabídnout ještě mnohem více - čisté klima podhůří Hrubého Jeseníku, nádherný renesanční zámek, mrazivou historii čarodějnických procesů, vzácnou výrobu ručního papíru a tzv. sedmý div České republiky – přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně.

Tipy na výletyvíce informací

DOPORUČUJEME

Objednejte si pobyt ve slevě z naší akční nabídky a získejte 50% slevu na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY a termálního bazénu v hotelu ELIŠKA.