O nás

Wellness hotel DIANA se nachází na okraji lesa a nabízí krásné výhledy na lázeňské městečko Velké Losiny a hřebeny Jeseníků. Přímo pod hotelem je obora s rybníkem, kde můžete pozorovat lesní zvěř.

Ve Wellness hotelu DIANA nabízíme komplexní služby pod jednou střechou a bezbariérový přístup a pokoje. Celková kapacita hotelu je 136 lůžek.

Wellness hotel DIANA je součástí lázeňského resortu TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny, který patří do rodinného řetězce lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA.

Certifikáty kvality

Hotel *** SUPERIOR

CERTIFIKACE ASOCIACE HOTELŮ A RESTAURACÍ ČR

Wellness hotel DIANA Velké Losiny je oficiálně certifikovány v kategorii hotel *** SUPERIOR.

Certifikace Asociace hotelů a restaurací ČR dle hodnotících kritérií Hotelstars Union jsou jednotné i pro hotely a další ubytovací zařízení v Rakousku, Německu, Maďarsku, Nizozemí, Švédsku a Švýcarsku.

Hotel Baby friendly

Hotel baby friendly

U nás jsme na dětskou návštěvu připraveni. O zábavu Vašich dětí se postarají školení animátoři. Wellness hotel DIANA Velké Losiny nabízí zázemí, služby a vybavení pro děti.

Spolupracujeme

Logo Jeseníky - cestovní ruch

Sdružení cestovního ruchu

Spolupracujeme se Sdružením cestovního ruchu Jeseníky navstivtejeseniky.cz, kde se mimo jiné můžete dozvědět o připravovaných akcích nebo si naplánovat výlet do Jeseníků.

Kudy z nudy

Logo Kudy z nudy

Spolupracujeme s turistickým portálem Kudy z nudy, kde se můžete dozvědět o připravovaných akcích v celé ČR.

Czech Tourism

Logo CzechTourism

Již několik let úzce spolupracujeme s agenturou Czech Tourism, která propaguje Českou republiku  doma i ve světe jako atraktivní turistickou destinaci.

Občanské sdružení Korunka Velké losin

Úzce spolupracujeme s občanským sdružením Korunka Velké Losiny, které pomáhá nemocným dětem především v Olomouckém kraji a blízkém okolí.