Ohlasy hostů

Zde můžete napsat Vaše recenze na náš Welness hotel Diana.

Napsat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  Ohlasy hostů

31. 12. 2019

Vážení přátelé, jsem šťastná, že mohu já i manžel pobývat v tak krásném koutu naší země, a nejen krása zdejšího prostředí, ale i přístup Vás všech, kteří se staráte o příjemné zážitky, ať je to recepce, kde mám zas...


31. 12. 2019

Opakovaně jsme bydleli v hotelu Eliška, ale tentokrát yl obsazen, tak jsme zvolili Dianu, nelitujeme!!! V první řadě velký dík všemu personálu. Díky jejich pracovnímu nasazení, jsme prožili krásných pár dnů v Jeseníkách. Organizace...


28. 12. 2019

Napsali o nás na Googlu:

Pĕkný hotel vonící v celém interiéru welnesem, což je velmi příjemné, vynikající kuchynĕ, milý personál, termály bohužel dost vzdálené, hotel však zajišťuje dopravu. Bezva welnes.

Klienti Wellness hotelu...


18. 12. 2019

Napsali o nás na Googlu:

Moc pěkný wellness hotel. Pobyt byl příjemný. Hotel je čistý. Dobře vaří. Snídaně byly bohaté. V bazénu byla tepla voda. Líbilo se nám zde.

Klienti Wellness hotelu DIANA.


15. 12. 2019

Obsluha v restauraci je na velmi vysoké úrovni, personál příjemný, perfektní, rychlá, milá obsluha a přitom neobtěžuje. Skemám před panem Petrem Filipem a panem Romanem Kimadze. Kvůli nim tady jezdíme a přijedeme. Děkujeme!

Klienti...


12. 12. 2019

Napsalil o nás na Googlu:

Jsme vždy spokojeni. Jídlo výborné, obsluha vstřícná. Samotný objekt hotelu je výborně situovaný, vhodný pro rodiny s dětmi, ale zasloužil by si již rekonstrukcí.

Klienti Wellness hotelu DIANA


5. 12. 2019

Napsali o nás na Googlu:

Prima ubytování a velice pěkné okolí, turistika, relax a odpočinek. 

Klienti Wellness hotelu DIANA


2. 12. 2019

Velmi příjemné a profesionální vystupování obsluhy v restauraci, zejména čísníka jménem Roman Kimadze. Velice chutná jídla, která byla na talíři pěkně aranžovaná. Moc děkujeme za příjemný pobyt. Již nyní se těšíme na příští...


30. 11. 2019

Zaměstnanci jsou vstřícní, usměvaví a velmi ochotní. Vždy se sem těšíme.

Klienti Wellness hotelu DIANA


26. 11. 2019

S pobytem jsme u Vás byli velice spokojeni. Moc se nám u Vás líbilo, není nic co bychom hanili. Děkujeme.

Klienti Wellness hotelu DIANA