Tip na výlet! Navštivte Termální park Velké Losiny.

28. 5. 2020 -

TERMÁLY LOSINY se právem řadí na přední příčky návštěvnosti Olomouckého kraje. Díky Vám a Vaší podpoře se TERMÁLY LOSINY v rámci výzkumu návštěvnosti turistických cílů v České republice umístily jako 3. nejnavštěvovanější turistický cíl Olomouckého kraje.

Termální park Velké Losiny
Termální park Velké Losiny


Termální park TERMÁLY LOSINY byl oceněn jako "3. nejnavštěvovanější místo Olomouckého kraje roku 2019". Tento výzkum, realizovala agentura CzechTourism ve spolupráci s destinačními společnostmi a krajskými úřady.

Navštivte nejen termální park v srdci Jeseníků

Jeseníky se stávají stále vyhledávanější lokalitou k dovolené v jakémkoliv ročním období. Nabízí nejen krásnou přírodní scenérii, ale také spoustu míst, kde můžete trávit svůj volný čas aktivně, nebo si dopřát váš zasloužený relax.

Termální park Velké Losiny nabízí možnost aktivního vyžití, ale také relaxační zóny, kde si můžete dopřát masáže nebo vyzkoušet 4 druhy saun a relaxovat ve 2 tepidáriích. Ukaž popis termálního parku

Pokud chcete prožít ten správný odpočinek, doporučujeme vám, strávit u nás několik dní ve Wellness hotelu DIANA a užít si tak Velké Losiny a jejich okolí naplno. Pro ubytované hosty nabízíme 50% slevu do termálního parku. Ukaž popis a nabídku hotelu

Napsali o nás

Přečtěte si, co o nás napsali na portálech Kudy z nudy a Aktuálně.cz.

Těšíme se na Vás:-)