Významné evropské ocenění pro kosmetiku Thermelove®

14. 5. 2019 -

Je nám velkou ctí, podělit se s Vámi o radost, že sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE®, která obsahuje sirnou termální vodu z lázní Velké Losiny, byla oceněna na letošní konferenci Evropského svazu lázní v Chorvatsku.

Významné evropské ocenění pro kosmetiku Thermelove®
Významné evropské ocenění pro kosmetiku Thermelove®

THERMELOVE® zvítězila v soutěži ESPA Innovation Awards v kategorii Innovative Spa Products a získala ocenění „Nejlepší inovativní lázeňský produkt" právě za využití jedinečné termální sirné vody z přírodních léčivých pramenů lázní Velké Losiny, které jsou po staletí známé svými blahodárnými účinky na kůži. Cena byla udělena na výroční lázeňské konferenci ESPA v lázních Terme Tuhelj v Chorvatsku dne 9. 5. 2019Sirná lázeňská kosmetika THERMELOVE® uspěla v konkurenci více než 30 účastníků z 11 evropských zemí, kteří se ucházeli o ceny v 8 kategoriích.

Kosmetika THERMELOVE® je určena jak k běžné péči o zdravou pokožku, tak i k péči o pokožku citlivou a problematickou se sklonem k lupénceekzému, akné, plísním a jiným kožním problémům. Kosmetika obsahuje léčivé sirné prameny, přírodní bylinné extrakty a některé produkty jsou pro větší účinnost obohaceny o síru. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s dermatology, jsou dermatologicky testovány a v nabídce jsou sirné šampony, sirná mýdla, sirné krémy a řada dalších produktů.

Evropský svaz lázní každoročně organizuje tuto soutěž "ESPA Innovation Awards", jejímž cílem je podpořit inovace a výjimečnost v oblasti lázeňství. Tato soutěž je určena pro lázeňská místalázně nebo produkty, které představují inovace v pravém slova smyslu, tj. rozvoj něčeho nového, efektivnějšího přístupu či postupu k jakémukoliv aspektu řízení, provozu, léčbě nebo marketingu v oblasti lázeňství prostřednictvím efektivnějších produktů, procesů, služeb, technologií nebo nápadů.