Nevyhazujte účtenku z termálního parku

20. 8. 2019 -

Přemýšlíte o tom, že byste si na víkend nebo ve všedním dnu přijeli odpočinout do termálního parku TERMÁLY LOSINY? Pak Vám doporučujeme nevyhazovat účtenku ze vstupu! Nabízíme Vám skvělou 15 % slevu do restaurace Wellness hotelu DIANA.

15 % sleva do restaurace hotelu DIANA
15 % sleva do restaurace hotelu DIANA

15 % sleva do restaurace hotelu Diana

No řekněte sami, není ideální zajít si po plavání a relaxaci v termálních bazénech na dobrý oběd nebo večeři? V naší vyhlášené restauraci hotelu DIANA ve Velkých Losinách Vám nabízíme 15 % slevu na výběr pokrmů z á la carte. Stačí jen, když při placení v restauraci ukážete účtenku z návštěvy termálního parku. Účtenku je možné uplatnit do 7 dnů od data vystavení.

Děti jsou u nás vítány

Náš Wellness hotel DIANA ve Velkých Losinách je zcela Baby friendly, a to včetně restaurace. Rodiče i děti si pochutnají na výtečné domácí kuchyni, jelikož šéfkuchař hotelu vždy vybírá čerstvé a sezónní potraviny a připravuje z nich zajímavé menu, ze kterého si jistě vyberou i děti. Proto neváhejte a navštivte termální park TERMÁLY LOSINY a po koupání si zajděte na skvělé jídlo, navíc s 15 % slevou.