V hotelu Diana jsou "Cyklisté vítáni"

25. 6. 2019 -

Už dávno neplatí, že lázeňská městečka a lázeňské a wellness hotely jsou určeny pouze pacientům, kteří se zde jezdí léčit. Nedílnou součástí lázeňských i wellness zařízení bývají i doplňkové služby pro ne-lázeňské hosty. Příkladem jsou právě Termální lázně Velké Losiny a wellness hotel Diana, který nabízí mnoho atraktivních zážitků i pro širokou veřejnost. 

Wellness hotel Diana nabízí vynikající podmínky pro cykloturistiku
Wellness hotel Diana nabízí vynikající podmínky pro cykloturistiku

Wellness hotel Diana je ideálním místem pro páry a rodiny s dětmi, kteří si do lázeňského města přijeli odpočinout, nadýchat čerstvý vzduch a dobít energii. Odborníci stále častěji hlásají, že aktivní dovolená bývá pro naše tělo a psychiku naprosto ideální. Proto se wellness hotel Diana ve Velkých Losinách připojil k celonárodnímu projektu Cyklisté vítáni. V rámci tohoto projektu si můžete na stránkách www.cyklistevitani.cz vybrat cyklistickou trasu, kterou byste rádi projeli. Wellness hotel Diana se nachází na cyklotrase č. 6, která je nazvána jako Čarodějnická cyklotrasa. Tematická naučná cyklotrasa vede po místech spjatých s čarodějnickými procesy v 17. století, pro které jsou typické právě Velké Losiny. Trasa je jedinečná nejen svým zaměřením, ale také svojí délkou. Vede téměř celými Jeseníky a patří mezi ty náročnější. Cyklotrasa se skládá celkem z dvaceti „zastavení“, na kterých jsou umístěny pamětní desky nebo pomníčky, které připomínají události, jež se zde odehrály. Trasa je vyznačena a na cykloznačkách je umístěno logo v podobě čarodějnice na kole.

Jedním z míst, kudy vede trasa, jsou i Velké Losiny. Náš wellness hotel Diana nabízí cyklistům, ale i našim hostům, kteří se z hotelu chtějí na trasu napojit, zajímavé doplňkové služby spojené právě s cyklistikou. A to:

  • půjčovnu kol v hotelu
  • kvalitní, zastřešené odstavné místo pro kola a zavazadla v dohledu hosta nebo uzamykatelná místnost/boxy pro bezplatné uschování kol a zavazadel
  • k dispozici je zde mapa cyklistických tras v okolí, základní rady a doporučení pro cyklisty
  • doporučíme vám kontakty na půjčovny a opravny kol v okolí            

 

A pokud se na kolo se svým partnerem, či dětmi necítíte, trasu si pochopitelně můžete projít i pěšky. Turistika je totiž jedním ze sportů, který naše hosty doslova v podhůří Jeseníků nadchne!

Diana – ideální místo pro letní dovolenou

Wellness hotel Diana patří do sítě lázeňské společnosti ROYAL SPA. Tato značka zaručuje, že o hosty je zde vždy dobře postaráno. „Jsme vyznavači tzv. family přístupu a chceme, aby se všichni u nás cítili jako doma. Součástí hotelu je proto nejen venkovní dětské hřiště, dětský koutek, minikino, ale i animační programy pro děti vedené speciálně vyškolenými odborníky. Dětem jsme dokonce přizpůsobili i vybavení restaurace,“ říká obchodní manažer společnosti ROYAL SPA David Křepský, a dodal: „Nabízíme jim nejen dětské prostírání, příbory a židličky, ale také hračky ke stolu.“

Wellness hotel Diana leží v těsném sousedství v rámci České republiky unikátní obory Eco park. „Cílem Eco parku je ukázat návštěvníkům krásy přírody Jeseníků tak zblízka, jak to běžně není možné. V Eco parku můžete  pozorovat daňky, muflony nebo si zarybařit,“ konstatuje David Křepský.