Na regeneraci po Covidu jsou ideálním místem termální lázně

30. 4. 2021 -

Prodělali jste v poslední době Covid-19? Přijeďte do TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny na doléčení. Lázeňské pobyty jsou zaměřené na celkovou regeneraci organismu a navíc můžete využít státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.

Relaxační koupel v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny
Relaxační koupel v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny

Naberte nové síly v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Dokonalé spojení lázeňské péče, zdravotních procházek po rozsáhlém lesoparku a okolí a unikátního klima podhůří Jeseníků Vám dodá novou energii. Přečtěte si více informací, jak Vám mohou pomoci lázně na regeneraci po prodělaném Covid-19Ukaž více informací

Vaše zdraví a bezpečnost je pro nás prioritou a snažíme se Vás maximálně chránit. S ohledem na současnou situaci jsme zavedli zvýšená hygienická opatření, aby byl Váš pobyt příjemný a maximálně bezpečný.

VYUŽIJTE STÁTNÍ PŘÍSPĚVEK 4 000 KČ

  • Na uvedené léčebné pobyty v lázeňském hotelu Eliška můžete využít státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.
  • Stačí si vygenerovat slevový voucher na turistickém portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Slevový voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.
  • Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny pobytů.
  • Nezapomeňte do poznámky uvést kód na slevový voucher. Voucher je možné uplatnit pouze po předchozím nahlášení při rezervaci, nejpozději před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

Láznění s příspěvkem

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 6 a 7 nocí, polopenze, 6 lázeňských procedur včetně lékařské konzultace, volný vstup do wellness centra.

Tento pobyt je možné čerpat pouze se stáním příspěvkem 4 000 Kč. Při rezervaci je nutné uvést číslo slevového voucheru.

od 11 520 Kč / 6 nocí / os.

Komplexní kúra

ELIŠKA Velké Losiny

Ubytování, plná penze, kredit 4.900 Kč na vstupní vyšetření a procedury stanovené lékařem, vstup do termálního bazénu.

Cílená lázeňská léčba onemocnění pohybových, neurologických, kožních, oběhových a onkologických. Léčebný lázeňský pobyt nahrazující komplexní lázeňskou péči. Základem programu je odborná fyzioterapie, reflexní léčba a vodoléčba.

od 15 050 Kč / 7 nocí / os.

Pomůžeme Vám nabrat nové síly.

Tým TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny