Ochutnejte naši českou kuchyni. Získali jsme certifikát Czech Specials.

6. 8. 2020 -

Naše služby se snažíme stále zdokonalovat. Získáním certifikátu Czech Specials se stala naše restaurace ve Wellness hotelu DIANA místem, kde dobře vaříme českou kuchyni a celkově pokytujeme kvalitní služby.

Vynikající česká kuchyně oceněná Czech Specials
Vynikající česká kuchyně oceněná Czech Specials

Czech Specials je partnerským projektem agentury CzechTourism, Asociace kuchařů a cukrářů České republiky a Asociace hotelů a restaurací České republiky. Projekt si klade za cíl zvýšit povědomí o regionální gastronomii České republiky a vznikl s cílem podpořit restaurace, které nabízejí tradiční českou gastronomii. České restaurace prezentuje jako místo, kde domácí i zahraniční turisté mohou počítat s kvalitními službami.

Czech Specials je zároveň certifikační značkou, která potvrzuje, že právě v takto certifikovaných restauracích budou hostům poskytovány kvalitní služby a tradiční české pokrmy budou podávány v odpovídající kvalitě. Více informací o Czech Specials

Tipy na české pokrmy z našeho jídelního lístku

Vzhledem ke své poloze na okraji lesa je hotel DIANA pojmenovaný po bohyni lovu. Pod hotelem se nachází obora s lesní zvěří a rybník. Proto v našem jídleníčku nechybí zvěřinové a masové speciality. Vybrali jsme pro Vás nejoblíbenější české pokrmy.

POLÉVKA

Silný vývar z hovězího žebra s kořenovou zeleninou a domácími nudlemi 

ZVĚŘINA

Pikantní zvěřinový guláš Diana, karlovarské knedlíky.

MASOVÉ SPECIALITY

Grilované medailonky z vepřové panenky podávané s krémovou omáčkou z lišek a hříbků

Prohlédněte si celý jídelní i nápojový lístek ke stažení, provozní dobu a fotky restaurace a jídel. Ukaž více informací

Sledujte náš gastrokalendář

Pravidelně pro Vás připravujeme speciálně zaměřené menu a ochutnávky místních specialit z Jeseníků - gurmánský gastrokalendář. Sledujte náš facebook. Ukaž profil

Tak neváhejte, přijeďte na dobrý oběd nebo večeři a ochutnejte českou kuchyni od našich profesionálů. 

V našem hotelu se nejen dobře najíte, ale také si můžete užít relaxaci v našem wellness centru. A navíc, ubytovaní hosté získají 50% slevu do termálního pakru TERMÁLY LOSINY.

Těšíme se na Vás:-)