Jaro v Jeseníkách plné výletů, dobrého jídla a relaxace

6. 3. 2023 -

Jaro v Jeseníkách je ideálním obdobím pro turisty, cyklisty, milovníky relaxace, ale také dobrého jídla. Připravili jsme pro Vás několik tipů, jak si užít báječnou jarní dovolenou a přitom regenerovat organismus a dobít potřebnou energii po zimním období.

Lesní obora pod hotelem DIANA
Lesní obora pod hotelem DIANA

Jaro v Jeseníkách je jedním z nejkrásnějších období v roce. Ne nadarmo dostal hotel jméno DIANA po bohyni lovu, leží na okraji lesa a nabízí krásné výhledy na oboru s lesní zvěří a hřebeny Jeseníků, obzvlášť v jarním období. 

Kam na výlety?

Jeseníky jsou rájem turistů a cyklistů, nabízí nespočet značených tras. Můžete zde podnikat krátké a nenáročné výlety nebo celodenní túry pěšky i na kole. Na své si v Jeseníkách přijdou i horolezci či rybáři.

Všechny tyto výlety jsou dobře dostupné z Wellness hotelu DIANA ve Velkých Losinách. Navíc u nás v hotelu nabízíme úschovnu a půjčovnu kol. Ukaž více informací

Z túry rovnou do termálů

Není nad to si po aktivním výkonu dopřát báječnou relaxaci v termálních bazénech nebo saunách.

Navštivte unikátní termální park v ČR a užijte si koupání v 5 vnitřních bazénech z toho 1 průplavový do venkovní části. V květnu otevíráme venkovní areál se 4 bazény. Sledujte kalendář akcí, kde se včas dozvíte, jaké akce připravujeme. To mě zajímá

Bonus pro naše hosty

Ubytovaní hosté získají 50% slevu na vstupy do termálního parku.

Vyberte si z nabídky jarních pobytů

Záleží na Vás jaký typ a délku pobytu si vyberete. Pro jarní období jsme pro Vás vybrali tento pobyt nebo si prohlédněte aktuální jarní nabídku pobytů.

Jarní regenerace

DIANA Velké Losiny

Ubytování na 2, 3 a 5 nocí, polopenze, kredit na procedury, pitný režim a vyvážená strava, volný vstup do hotelového wellness centra.

Očistěte na jaře tělo i duši! Pobyt spojený s odpočinkem, ale i s aktivním přístupem k vlastnímu zdraví a duševní pohodě. Na jaře se vše probouzí k životu. Pokud chcete i vy vykročit do jarního období jako nový člověk, nastartujte své tělo jarní detoxikací, kterou u...

-10%
4 925 Kč
od 4 432 Kč / 2 noci / os.