Dopřejte si v květnu lásku a relaxaci

27. 4. 2018 -

Za pár dnů je tady květen, měsíc lásky, a díky dvěma prodlouženým víkendům máte možnost vzít svého partnera na výlet, nejlépe na wellness pobyt

Jarní krajina podhůří Jeseníků navodí pravý relax
Jarní krajina podhůří Jeseníků navodí pravý relax

Wellness pobyt pro dva

I když počasí poslední dnů připomínalo spíše konec podzimu a nástup zimy, opak je pravdou. Květen je tady co by kamenem dohodil, a vy si nenechte pochmůrným počasím zkazit náladu. Právě naopak! Pozvěte svou drahou polovičku a prodloužený víkend a užijte si u nás například pobyt Jarní regeneraceOčistěte na jaře tělo i duši! Rezervujte si u nás tento pobyt, spojený s odpočinkem, ale i s aktivním přístupem k vlastnímu zdraví a duševní pohodě. Na jaře se vše probouzí k životu. Pokud chcete i vy vykročit do jarního období jako nový člověk, nastartujte své tělo jarní detoxikací, kterou u nás povzbudíte koupelemi, masážemi, odlehčením, atd.

Turisty láká podhůří Jeseníků

Wellness hotel DIANA se nachází 1,5 km od areálu lázní Velké Losiny na okraji lesa s krásným výhledem na hřebeny Jeseníků. Jeseníky jsou ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku. Čeká Vás krásná příroda, čistý vzduch a jedinečné zážitky v Jeseníkách. Ideálním zážitkem, například pro rodiny s dětmi, je Eco park , který se nachází přímo pod hotelem DIANA, kde můžete pozorovat daňky, muflony, divoká prasata a ovce. Pan hajný Vás provede oborou s odborným výkladem o životě lesní zvěře. K umocnění zážitku Vám v hotelu zapůjčíme dalekohledy a zvěř můžete pozorovat z několika posedů. Objednávky prohlídek na recepci Wellness hotelu DIANA Velké Losiny.