Jarní prázdniny si užijte ve Velkých Losinách

1. 2. 2019 -

Zcela jistě se radují všechny děti, kterým začaly jarní prázdniny. Pokud chcete svým ratolestem udělat radost a užít si společně pár dnů zábavy, nenechte si ujít pobyt během jarních prázdnin v našem wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách

Vytáhněte rodinu na hory a užijte si jarní prázdniny v podhůří Jeseníků
Vytáhněte rodinu na hory a užijte si jarní prázdniny v podhůří Jeseníků

Family friendly hotel

Pokud patříte k těm, kteří mají rádi 100% servis a služby pro rodiny s dětmi, u nás se budete cítit jako doma. Přátelské prostředí, ochotný personál, ale zejména wellness zázemí a výtečná kuchyně promění Vaši rodinnou dovolenou v nezapomenutelný týden. Nadšeni budou u nás zejména milovníci aktivní dovolené, v tomto období především vyznavači zimních sportů jako je lyžování a běžkování

IDEÁLNÍ SJEZDOVKY PRO RODINY S DĚTMI

Podhůří Jeseníků nabízí různé typy ski areálů: Ski areál Kouty láká první šestisedačkovou lanovkou v republice, celkovou délkou sjezdovek více než 5,5 kilometru a zázemím, které se blíží alpským střediskům. Lázně Velké Losiny jsou od něj vzdáleny pouhé čtvrt hodiny autem. V Koutech nad Desnou je také Ski areál Kareš vhodný zejména pro rodiny s dětmi a zhruba deset kilometrů daleko leží i Ski areál Přemyslov se čtyřmi sjezdovými tratěmi. Lyžařský areál Červenohorské sedlo – jedno z nejznámějších středisek na severní Moravě, je od Velkých Losin vzdáleno pouhých 20 kilometrů. 

Po lyžování zábava a relax v termálech

Během jarních prázdnin Vás určitě budou zajímat pobytové balíčky Přespěte a relaxujte a také Přespěte a povečeřte. V rámci nich totiž získáte slevu 15% na pobyt. Tato speciální akce platí pro pobyty uskutečněné od 1. 3. - 31. 3. 2019. 

Základem pojetí našeho termálního parku je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny a jejich relaxační účinek. Poskytujeme maximální zdroj pro dosažení harmonie těla a mysli. Děti se u nás také dosyta vyřádí a užijí si mnoho zábavy a legrace ve vnitřním dětském bazénu. Velmi oblíbené jsou také nabité animační programy pro děti, které udělají z vaší návštěvy termálního parku nezapomenutelný zážitek. Děti budou odcházet příjemně unavené se širokým úsměvem na tváři.

Proto neváhejte a včas si u nás rezervujte svůj pobyt během jarních prázdnin.