Váháte nad vánočním dárkem? Zakupte u nás dárkový poukaz do lázní

28. 11. 2017 -

Pokud každý rok patříte mezi ty, kteří složitě váhají nad koupí vánočního dárku pro své blízké, letos Vás ušetříme zbytečného přemýšlení. Zakupte si u nás dárkový poukaz a nadělte svým nejbližším wellness pobyt.


Dárkové poukazy

Dárkové šeky a poukazy u nás můžete zakoupit v nominální hodnotě 500, 1000, 2000 a 5000 Kč. Uplatnit je můžete na ubytování, vynikající večeři, relaxační proceduru nebo přímo pobyt ve Wellness hotelu DIana a hotelech celé společnosti ROYAL SPA. Poukaz je platný rok od data vystavení a zakoupené dárkové šeky jsou nevratné. Poukazy můžete zakoupit na recepcích lázeňských hotelů ROYAL SPA, tedy i u nás na recepci Wellness hotelu Diana nebo zde online

Wellness hotel Diana Velké Losiny Vás okouzlí nádherným výhledem na Jeseníky

Wellness hotel Diana se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky a JeseníkyWellness hotel Diana je součástí Termálních lázní Velké Losiny, do kterých se dostanete příjemnou procházkou lesem a lázeňským parkem dlouhou 1,5 km. Zajišťujeme také transfer do lázní a zpět.

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejstarší a nejznamější moravské lázně, které jsou věhlasné svými léčebnými výsledky. Na území Velkých Losin vyvěrají léčivé termální sirné prameny, jenž blahodárně působí na pohybový aparát, nervovou soustavu a kožní nemoci (lupenku, ekzém).