Na DIANĚ nadělujeme již před Vánocemi

19. 11. 2018 -

Úderem první adventní neděle mnoho hospodyněk znervózní a dostane se do stresu z toho, co všechno musí před Vánoci zařídit, koupit, upéct, uklidit... My říkáme dost! Užijte si předvánoční čas a zbytečně sami sebe nestresujte. Naopak, přijeďte k nám relaxovat a využijte speciální 15% slevu!

Využijte slevu 15% na pobyt
Využijte slevu 15% na pobyt

Akce na pobytové balíčky

Až do 9. prosince můžete čerpat speciální 15% slevu na pobyt v našem Wellness hotelu DIANA. Sleva se vztahuje na pobytové balíčky Přespěte a povečeřte a  Přespěte a relaxujte.

V rámci pobytu navíc získáte 50% slevu na  3hodinový  vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY . Akce se vztahuje na pobyty uskutečněné od 1.11. do 19. 12. 2017 na dvě a více nocí.

Relax právě u nás

Neváhejte a objednejte si v našem Wellness hotelu DIANA ve Velkých Losinách relaxační pobyt. Ideální je pro ty z Vás, kteří chcete nastartovat své tělo i mysl. Poznejte léčivou sílu losinské termální vody a zažijte tajemství opravdové relaxace pod rukama našich profesionálů. Užijte si naši domácí kuchyni a seznamte se s přírodním a turistickým bohatstvím podhůří Jeseníků