Vynikající jídlo a relaxační pobyt je ideálním jarním vykročením

22. 2. 2019 -

Šéfkuchař našeho Wellness hotelu Diana každý měsíc těší hosty naší restaurace výtečnými gurmánskými specialitami. Pro měsíc březen si připravil Speciální menu, které Vás prostě nadchne! 

Gurmánským menu v restauraci hotelu Diana málokdo odolá...
Gurmánským menu v restauraci hotelu Diana málokdo odolá...

Speciální menu

Od 1. března až do 31. března si můžete v naší hotelové restauraci objednávat speciální gastronomické lahůdky. Rukopis šéfkuchaře Václava Kukuly je zřejmý - čerstvost, kvalita, sezónnost a dokonalé propojení chutí. No řekněte sami, nemáte chuť jeho menu vyzkoušet? V nabídce máme:

Studený předkrm

90 g        Filírovaný anglický roastbeef na Rukolovém salátu s pepřovým dipem a rozečenou bagetkou   115 Kč

Polévka

Krémová cibulačka s osmaženou italskou pancettou a bylinkovými krutony   45 Kč

Hlavní chod

150 g      Pomalu pečený kančí hřbet s listovým špenátem, přelitý demi-glace omáčkou, gratinované brambory   225 Kč

200 g     Grilované kachní prsíčko podávané na restované cizrně s ratatouille zeleninou, bramborové šišky 265 Kč

250 g     Tagliatelle se zeleným chřestem, sušenými rajčaty a kuřecím masem, sypané parmazánem  165 Kč

Poznejte chutě a okolí podhůří Jeseníků

Neváhejte a přijeďte si k nám užít probouzející se jarní přírodů podhůří Jeseníků. Lázeňské městečko Velké Losiny leží severně od města Šumperk v malebném údolí řeky Desné. Jedná se o jedno z nejnavštěvovanějších míst jesenického podhůří. Velké Losiny jsou známé nejen svou bohatou a zajímavou historií, staletou lázeňskou tradicí, ale i řadou cenných kulturních památek. Milovníci turistiky si užijí nespočet turistických, ale i cyklistických tras po okolí.

Aktuálně Vám nabízíme pobyt Jarní regenerace, v rámci kterého očistíte své tělo i mysl a nabijete jej pozitivní energií a silou pro jarní období. Navíc Vás mile potěší 10% sleva na pobyt. V rámci pobytu si užijete dokonalý wellness, polopenzi, masáže, ale také získáte 1x volný 3hodinový vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY a slevu 50% na další vstupy. Jako bonus se můžete těšit i na:

  • pitný režim - detoxikační čaje či minerálka na pokoj v průběhu pobytu
  • talíř plný vitamínů na pokoj v průběhu pobytu
  • sleva 50% na vstupy do termálního bazénu v lázeňském hotelu Eliška. 

Pohoda a odpočnek pro seniory

Velké Losiny a jejich okolí jsou skutečně vhodné pro všechny věkové generace. I proto si pobyty u nás oblíbili hosté v seniorském věku, kteří si užívají procházky po nedalekém okolí. Pro ně máme v aktuální nabídce Pobyt pro seniry, v rámci kterého si dokonale odpočinou, ale také získají spoustu zajímavých bonusů.