Prodloužené večerní koupání

18. 9. 2017 -

Přijďte si k nám do TERMÁLŮ LOSINY užít poslední sobotu v měsíci a nabrat nové síly. Na sobotu 30. září jsme si pro Vás připravili tolik oblíbené prodloužené večerní koupání. Koupat se u nás můžete až do 22.30 hodin.


Můžete se těšit na ještě delší koupání v bazénech napouštěných termální vodou, relaxaci pod rukama profesionálních masérů a masérek a regeneraci těla ve finské, solné, parní či aroma sauně a následné otužení v ledové komoře. Čekají Vás i speciální saunové ceremoniály. Dopřejte si nezapomenutelný večer, při kterém si odpočinete a dobijete energii.

Saunové ceremoniály:
16.00 hod. Relaxační ceremoniál v doprovodu klavíru / Finská sauna/

17.00 hod. Ceremoniál s vůněmi lesa a podzimu /Finská sauna/

18.00 hod. Pomerančovo-skořicový peeling /Parní sauna/

19.00 hod. Ceremoniál s ledovým ochlazením /Finská sauna/

20.00 hod. Kávový peeling /Parní sauna /Parní sauna/

21.00 hod. Cerem. s medovým pohlazením na dobrou noc /Finská sauna/

21.45 hod. Bylinkový peeling pro lepší snění /Parní sauna/

U nás si každý přijde na své
K zábavě i relaxaci vám poslouží termální bazény s teplotou vody okolo 33°C. Uvnitř se můžete rozproudit ve velkém aktivním bazénu. Uvolnění hledejte v relaxačním bazénu. Klid a odpočinek vám pak poskytnou relaxační zóny s masážními sedátky a lehátky. Proplout také můžete do venkovního bazénu – není nic krásnějšího než pozorovat noční oblohu v bazénu napouštěném termální vodou. Vybrat si také můžete z nabídky různých druhů masáží, poddejte se léčivé síle dotyku a relaxujte.