Od května se můžete koupat ve venkovních bazénech v Termálech Losiny

25. 4. 2017 -

Relaxace a zábava ve venkovních bazénech navodí tu pravou náladu.  I přesto, že je náš termální park oázou klidu, relaxace a uvolnění, zábavu si u nás užijí i děti

Venkovní bazény umožní zábavu pro děti i relax pro dospělé
Venkovní bazény umožní zábavu pro děti i relax pro dospělé

Objevte relaxační účinek termálních pramenů a načerpejte novou energii při odpočinku, zábavě či pohybových aktivitách ve venkovních termálních bazénech.

Zábava pro děti, relax pro dospělé

Venkovní areál disponuje čtyřmi termálními bazény. Namožené a unavené svaly uvolníte ve dvou relaxačních bazénech s hydromasážními sedátky a lehátky. Zdravý pohyb ve vodě, který je šetrný k vašemu tělu, si dopřejete v aktivním bazénu. Nejmenší návštěvníci si zařádí v dětském brouzdališti. Samozřejmě nechybí ani vodní atrakce, které jsou pro děti jako dělané  – tobogán, deštník, vodní trysky, hřib a chrliče.  

Rodinná restaurace s kvalitní stravou

Nedílnou součástí našeho termálního parku je i restaurace. Restaurace ve vnitřní části parku nabízí širokou nabídku teplých a studených pokrmů. Jídla i nápoje z restaurace si můžete vychutnat i na otevřené venkovní zahrádce.

Dovolená v srdci Jeseníků

Termální park je ideálním místem pro Vaši dovolenou nebo víkendový pobyt. Nachází se  v rozsáhlém lázeňském parku TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny. Nabízíme vám  komfortní ubytování přímo v našem lázeňském nebo wellness hotelu v blízkosti termálního parku.

Lázeňský hotel ELIŠKA ****

 - hlavní hotel je určen pro milovníky láznění a především pro léčbu, odbornou rehabilitaci a relaxaci lázeňských hostů. Nachází se v klidném prostředí lázeňského parku zhruba 300 m od areálu termálního parku.

Wellness hotel DIANA ***

 - hotel se nachází na okraji lesa s výhledem na Jeseníky zhruba 1,5 km  od termálního parku (zajišťujeme dopravu). Hotel DIANA je určen pro rodiny s dětmi, aktivní klienty – lyžaře, cyklisty, turisty nebo firemní  klientelu.