Kuchyně hotelu Diana láká na vysokou gastronomii

31. 3. 2017 -

Co dělá Váš wellness pobyt tím nezapomenutelným zážitkem? Nejen profesionální služby, ale předpokládáme, že Vám záleží i na dobrém gurmánském zážitku. A ten Vám náš wellness hotel Diana ve Velkých Losinách může nabídnout. 

Naše pokrmy jsou sladěny do posledního detailu
Naše pokrmy jsou sladěny do posledního detailu

Čerpejte jarní energii na horách

Jaro je tady a většinu z nás to láká vyrazit do přírody. Není nic lepšího, než si vzít pár dnů volno nebo využít blížících se Velikonoc, a přijet k nám na wellness pobyt do nádherné krajiny podhůří Jeseníků. Probouzející se příroda, malebná různorodá krajina, vynikající wellness a k tomu ještě gastronomie na špičkové úrovni. To je hotel Diana ve Velkých Losinách, který je vyhledáván mezi páry, rodinami s dětmi i seniory. Každý si zkrátka a dobře u nás přijde na své. 

Na jídle záleží...

Protože víme, že nejen láska prochází žaludkem, dbáme na to, aby si u nás přišly na své i Vaše chuťové buňky. Kdo by si totiž po celodenní procházce nebo relaxaci ve wellness nechtěl dopřát skvělé jídlo? Vaše spokojenost je naším cílem. Proto se kuchaři našeho hotelu Diana snaží připravovat pokrmy pro Vás s láskou a nápadem. Vždy vycházíme ze sezónních surovin, aktuálních gastro trendů a pochopitelně dbáme i na tu nejvyšší kvalitu surovin. Na své si u nás přijdou nejen milovníci české a mezinárodní kuchyně, ale také vegetariáni i děti. Ti všichni si u nás budou moci vybrat z pestré nabídky. Sledujte také naše webové stránky, kde Vás pravidelně informujeme i o sezónních specialitách, které servírujeme v naší hotelové restauraci.