www.diana-losiny.cz

Online rezervace
+420 583 248 050

Nepřehlédněte

Kariéra - volná pracovní místa

Staňte se naším kolegou v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny, které jsou členem řetězce lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA s více jak 20letou tradicí v oboru.


Vstup do termálů se slevou 50%

Vyberte si pobyt a ochutnejte magii termální vody. Při zakoupení jakéhokoliv pobytu v hotelu DIANA získáte slevu 50% na vstup do vnitřního termálního bazénu v hotelu Eliška v lázních Velké Losiny.


Originální dárek pro každého

Přemýšlíte, čím obdarujete své blízké? Překvapte je dárkem v podobě dárkového poukazu.


Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

Pečujte o svou pokožku! Nabízíme lázeňsku kosmetiku z přírodních termálních pramenů lázní Velké Losiny - regenerační šampóny, pleťové krémy, relaxační oleogely, přírodní mýdla, koupelové soli.


Katalog ROYAL SPA 2016

Nechte se inspirovat nabídkou celoročních pobytů v novém katalogu 2016 ROYAL SPA. V případě zájmu Vám nový katalog zdarma zašleme!


Zimní katalog 2016/2017

Z lyží rovnou do termálů... Přes den zimní radovánky a večer báječný relax. Prohlídněte si zimní nabídku lázeňských hotelů ROYAL SPA


Akce pro firmy až pro 200 osob

Wellness hotel Diana Velké Losiny má bohaté zkušenosti s pořádáním a organizací firemních akcí, školení a kongresů v Jeseníkách.


ROYAL SPA Club

Dovolte nám, abychom se stali součástí Vašeho života a staňte se členy ROYAL SPA Clubu. Vážíme si Vaší věrnosti, proto jsme pro Vás nachystali lákavé slevy a bonusy.


Napište nám své dojmy

Napište nám Vaše zážitky a dojmy z dovolené ve Wellness hotelu Diana Velké Losiny. A přečtěte si recenze hostů, kteří náš wellness hotel již navštívili.


Kontakt

Wellness hotel Diana Velké Losiny
Žárovská 618, Velké Losiny
Tel.: 583 248 050
E-mail: info@diana-losiny.cz

Akční nabídka

Je čas plánovat letní dovolenou. Rozhodli jste se letošní dovolenou strávit v Jeseníkách? Pak neváhejte a navštivte Termální lázně Velké Losiny a Wellness hotel Diana. V magickém kraji čarodějnic naleznete ideální souznění léčivé síly termálních sirných pramenů a nádherné přírody Jeseníků. Sami si můžete zvolit téma vaší dovolené a rozhodnout se, zda vaši dovolenou věnujete péči o zdraví, relaxaci a odpočinku nebo aktivní turistice v Jeseníkách.

V Termálních lázních Velké Losiny a Wellness hotelu DIana vás čeká plno zážitků
  • Jedinečný termální park - devatero termálních bazénů a vodní atrakce
  • Kulturní a historické bohatství regionu – slevy na vstupné
  • Jeseníky – ráj turistů a cyklistů
  • Rodinná dovolená – na své si přijdou všechny generace
  • Termální sirné prameny - plavání v termálním bazénu a relaxační koupele

Letní nabídka

Letní rodinná dovolená 2016

Letní rodinná dovolenáUbytování na 5-7 nocí, polopenze, volné vstupy do termálního parku dle počtu nocí, kredit na volný výběr procedur.

Chcete zažít moře zábavy a výletů? Vydejte se na rodinnou dovolenou do Jeseníků.

Bonus: 1 dítě zdarma, 50% sleva na vstupy do termálního parku

Cena od 8 000 Kč / os. / 5 nocí

 

S rodinou za termály

S rodinou za termályUbytování na 2 nebo 3 noci, polopenze, 2 relaxační procedury, volný vstup do wellness centra na Dianě.

Co tak jeden den lenošení a zábava na hotelu, druhý den poznávání jesenického okolí, třetí den koupání v termálním bazénu a ten čtvrtý...to už necháme na Vás!

Bonus: 1 dítě zdarma, 50% sleva na vstupy do termálního parku

Cena od 3 600 Kč / os. / 2 noci

 

Silvestr na horách

Silvestr s termály 2016

Silvestr s Termály Ubytování na 5 nebo 6 nocí, polopenze - z toho 1 gurmánská večeře o několika chodech, kredit na volný výběr procedur, silvestrovská zábava.

Připravíme Vám nezapomenutelný Silvestr 2016 s termály v Jeseníkách.

Bonus: volný vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY, slevy na skipasy do vybraných skiareálů, animační a doprovodné programy

Cena od 10 200 Kč / os. / 5 nocí

 

Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Prohlédněte si rovněž naše Pobytové balíčky

Hotel Baby Friendly - Wellness hotel Diana Velké Losiny, Jeseníky 30 000 hostů ročně navštíví hotely ROYAL SPA. Logo Korunka Luhačovice