Archiv článků

24. 4. 2018

Chřest může být vynikající přílohou i hlavním chodem

Chřest je nadčasová zelenina, kterou si v českých kuchyních oblíbilo stále více hospodyněk. Krom toho, že je nesmírně zdravý, má dokonce i afrodiziakální účinky. Přijďte jej ochutnat z rukou mistrů kuchařů a zavítejte k nám na...


18. 4. 2018

Užijte si prodloužené večerní koupání v srdci Jeseníků

Přijďte si k nám do TERMÁLŮ LOSINY užít poslední sobotu v měsíci a nabrat nové síly. Na sobotu 28. dubna jsme si pro Vás připravili tolik oblíbené prodloužené večerní koupání. Koupat se u nás můžete až do 22.30 hodin.

Dopřejte...


16. 4. 2018

Užijte si venkovní bazény a vodní atrakce

I přesto, že je léto ještě za dveřmi, v termálním parku TERMÁLY LOSINY můžete již od 27. dubna 2018 nasát tu pravou „letní" atmosféru. Užijte si koupání pod širým nebem ve venkovních termálních bazénech s teplotou vody okolo...


9. 4. 2018

Kalendář akcí v Termálech Losiny

Vážení příznivci termálního parku TERMÁLY LOSINY, od 3. dubna 2018 pro vás opět spouštíme kalendář akcí. Přijďte si k nám užít pestré tematické dny, při kterých se rozhodně nebudete nudit!


3. 4. 2018

Renesanční zámek ve Velkých Losinách

Krásné jarní počasí přímo vybízí k tomu vyrazit do přírody a na výlety. Velké Losiny a jejich okolí jsou jako stvořené pro nespočet kulturních i turistických zážitků. Máme proto pro vás pár tipů.


22. 3. 2018

Prožijte Velikonoce v klidu a pohodě u nás na Dianě

Velikonoční svátky doslova a do písmene klepou na dveře a u mnohých z Vás již přípravy na probouzející se jaro vrcholí. Dopřejte si však na chvíli oddych a zavítejte k nám na speciální Velikonoční menu


13. 3. 2018

Rozmanitost přírody podhůří Jeseníků je ideální pro aktivní seniory

První jarní dny přímo vybízí k pobytu v přírodě, zejména na čerstvém vzduchu. Pro všechny aktivní seniory jsme připravili speciální pobyt, v rámci kterého si užijí pestré vycházky i zasloužený wellness. 


6. 3. 2018

Procházky v přírodě patří k ideálnímu jarnímu pohybu

Jaro láká každého z nás svou typickou atmosférou a vůní. Příroda se probouzí, vše pučí a kvete a nám se do krve vlévá nová energie. Probuďte ji v našem wellness hotelu DIANA ve Velkých Losinách a buďte připraveni na jaro. 


28. 2. 2018

Velikonoce jsou tady co by kamenem dohodil. Nemáte ještě plány? Přijeďte do Velkých Losin a užijte si svátky jara v termálním parku TERMÁLY LOSINY od 27. března – 2. dubna 2018. Čeká Vás pestrý program plný zábavy a relaxace.


6. 2. 2018

Školní rok je již v plném proudu a nastává ten správný čas vyřešit otázku, kam se letos vydat s dětmi na školní výlet... Nevíte, kam vzít děti, aby se dozvěděly něco z historie, poznaly krásy českých míst, vyřádily se a zároveň...